Gra Tajemnic


Czy zawsze jesteś pewien tego, co kryje się za rogiem? Czy ufasz tym, którzy Cię otaczają? Czy jesteś przekonany, że nic nie przeszkodzi Ci w wykonaniu zadania? Czy wierzysz w to, że należy za wszelką cenę iść przed siebie? A może jedyne co pozostało, to nadzieja na dojście do celu?

Zapraszamy na przygodę przygotowaną specjalnie dla Was. To nie będzie impreza integracyjna – to pościg za najniebezpieczniejszym człowiekiem w Polsce – Victorem Foxem.

Wciągniemy Was w świat, w którym za każdym rogiem może się czaić pułapka. W którym każdy sojusznik może się okazać wrogiem. I w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje.
Będzie to jedyna w swoim rodzaju przygoda – historia o tym, jak grupa śmiałków postanowiła stawić czoła przestępcy-artyście. Stawka o jaką przyjdzie walczyć nie jest mała…

Dla tych, którzy podejmą wyzwanie, Victor Fox przewidział dodatkową nagrodę… Ale otrzymają ją tylko Ci, którzy zdołają go pokonać.

Czy jesteście gotowi podjąć wyzwanie? Stanąć oko w oko z największym przestępcą XXI wieku? Zmierzyć się z geniuszem zła i wygrać?

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej grze, która będzie idealnym połączeniem akcji, tajemniczości oraz rozrywki.

Od pierwszych minut wrzucimy Was w wir akcji, gdyż już na samym początku poznacie swojego głównego wroga. To jednak nie takie proste – Victor Fox przedstawi się Wam przy pomocy nagranego wcześniej filmu, wprowadzającego w realia gry. Pamiętajcie – Fox to prawdziwy geniusz zła, który nie cofnie się przed niczym!

Victor podstępem zaprasza uczestników do Hotelu na wspaniałą zabawę (uprzednio przygotowany film, rozesłany zostanie drogą mailową przed wyjazdem).

Nikt się nie spodziewa, że na miejscu czeka na nich … bomba. Tak, prawdziwa bomba. Nie ma drogi ucieczki – musicie jak najszybciej ją rozbroić. Ale zanim to się stanie, czekają na Was wyzwania przygotowane przez Victora Foxa – czy zasługujecie na otrzymanie nagrody?