James Bond Party

Zapraszamy na pełne blichtru przyjęcie, podczas którego poznacie najbardziej znanego agenta brytyjskiego wywiadu.

Do wejścia poprowadzi czerwony dywan, a hostessy zaserwują przybywającym gościom Martini – oczywiście wstrząśnięte, nie zmieszane – ewentualnie lampkę musującego wina. Gdy wszyscy zasiądą na swoich miejscach, zgasną światła i usłyszycie wszystkim znaną formułę: „My name is Bond, James Bond”. Punktowe oświetlenie wprowadzi agenta na scenę. James przywita zgromadzonych gości i zaprosi pierwszą dziewczynę Bonda, naszą cudowną wokalistkę (teatr Roma) z utworem Skyfall . Na koniec agent podziękuje wokalistce, lecz zanim cokolwiek zdąży powiedzieć, na scenę wkroczy piękna tancerka, próbująca uwieść go zmysłowym tańcem.

Agent jednak tego wieczora zostaje z gośćmi i zaprasza ich do wspólnej zabawy, rozpoczynając jednocześnie quiz wiedzy o Bondzie. Najlepsi wywiadowcy zostaną nagrodzeni. Czeka też nagroda dla wszystkich – Agent zaprasza ponownie wokalistkę (set 15 min). Na koniec jej występu zgasną światła, a z mroku wyłoni się kobieta kot. Perfekcyjny złodziej pragnący zdobyć najcenniejszy skarb. W rytm hipnotyzującej muzyki będzie przedzierać się w akrobatyczny sposób przez laserowy labirynt (Niezwykłe widowisko  oparte na akrobacjach i kobiecej zmysłowości).  Gdy już  będzie u celu, zadziałają alarmy – ryk syren i błyskające światła totalnie zaskoczą intruza,  a akcji wkroczy sam James Bond!

Teraz już czas na zabawę w rytmach muzyki serwowanej przez świetnego Dj’a – najlepiej do białego rana. Nasz agent będzie zabawiał gości na parkiecie, zapraszając m.in. do nauki choreografii.